SSS

Used1 nedir?

 

Used1, profesyonel ve üstün kalitede hizmetiyle size benzersiz 2. El hafif ticari araç seçenekleri sunar.  Tek noktada tam hizmet felsefesiyle hareket eder; alım, satım, takas ve finansman işlemlerinizde gereksinim duyduğunuz her aşamada yanınızda olur.
 
Used1, araç alım ve satımında hem marka ve modelden, hem de adet ve maddi tutarın büyüklüğünden bağımsız olarak hizmet vermektedir. 2. El kapsamında her tür projede müşterilerine koşulsuz destek sunmaya hazırdır.
Used1’ın avantajları nelerdir?

 

Size en uygun 2. El hafif ticari araca kolayca ulaşmanızı ve hızlı bir seçim yapmanızı sağlar.
Detaylı ekspertiz ile güvenilir alım-satım hizmeti sunar.
2. El hafif ticari araçlar ile birlikte ihtiyacınıza en uygun finansman ve sigorta hizmetini de sunar.
Alım ve satım aşamalarında hizmet süreci güvenilir ve hızlıdır.
Used1’da hangi araçlar mevcuttur?

Used1’ın geniş ürün yelpazesinde yalnız Mercedes-Benz değil; her marka, model ve yaşta sınıflandırılmış 2. El hafif ticari aracı bulabilirsiniz. Detaylı araç sorgulama için tıklayınız.

Used1’a hafif ticari aracımı satmak için ne yapmalıyım?

 

Hafif ticari aracınızın markası, modeli ne olursa olsun herhangi bir Mercedes-Benz bayisine aracınız ile ilgili bilgileri aktarmanız yeterlidir. Used1, verdiğiniz bilgileri değerlendirerek aracınıza bir ön değer belirleyecektir. Hafif ticari aracınızın önbedeli konusunda mutabakat sağlanınca aracınız detaylı ekspertize alınacaktır. Ekspertiz sonucunun verilen bilgilerle uyumlu olması durumunda, aracınız belirlenen değer üzerinden bedeli peşin ve nakit ödenerek takasa alınır.

Used1’daki 2. El hafif ticari araçlara nasıl ulaşabilirim?

 

Used1’ın “Used1.com.tr” web sayfasında, Hadımköy - İstanbul lokasyonumuzda ve yurt çapına yayılmış yetkili Mercedes-Benz bayilerinde,  Used1 güvencesinde satışa sunulmuş tüm 2. El hafif ticari araçlarımıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı ekspertiz nedir?

 

Tüm hafif ticari araçlar alım aşamasında uzman Mercedes-Benz personeli tarafından detaylı ekspertize alınır. Size aracınızla ilgili doğru ve net bilgiler aktarılır. Bayi lokasyonlarında sunulan ekspertiz hizmetinde; öncelikle ön kontrol formuna göre tespit edilmiş fiyatta mutabık kalınır. Sonra detaylı ekspertiz sürecine geçilir ve nihai fiyat tespit edilir. Size, aracınızı satarken de araç alırken de her daim güvenilir bir ortam sunulur.

Used1’da alım-satım işlemleri nasıl yürütülür?

 

Alım ve satım sürecindeki muayene, noter, trafik işlemlerinizde uzman Mercedes-Benz personeli size destek verir. Tüm işlemler güvenilir bir şekilde, zamanında ve en üstün kalite anlayışı ile yürütülür. Size de işlemlerin sorunsuz olarak tamamlanmasının keyfini çıkarmak kalır.

Used1’dan araç alırken kredi alabilir, sigorta yaptırabilir miyim?

 

Finansman ve sigorta çözümleri de 2. El hafif ticari araçlar ile birlikte sunulmaktadır. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile gelirinize en uygun, esnek ödeme planları yaratılır. 2. El hafif ticari araçlar, tek noktada tam hizmet felsefesiyle sizlerle buluşur.

 

Kredi süreciyle ilgili detaylı bilgiye MBFH’nin ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğim aracım veri tabanına eklenir eklenmez, bu durum hakkında bilgilendirilebilir miyim?

 

Used1.com.tr ana sayfası sol alt köşesinde bulunan formu doldurarak bizimle bilgilerinizi paylaşın. Bütün yeni eklenen araçların sizin arama kriterlerinize uyup uymadığını kontrol edeceğiz. Aradığınız hafif ticari aracın özelliklerini taşıyan bir araç stoğumuza girdiği takdirde bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.